Nasze usługi Państwa przekonają

uslugi Zespół tworzący ACM AG reprezentuje innowacyjne podejście do biznesu, zachowując ciągłość standardów i profesjonalizm branży finansowej. Poprzez grupy firm kooperujących jesteśmy gotowi świadczyć doradztwo o najwyższym standardzie w dziedzinie usług powierniczych, doradztwa prawnego i podatkowego oraz profesjonalnego zarządzania aktywami. Jakość usług oparta jest na latach praktyki, w tym międzynarodowego know-how oraz doświadczenia czerpanego z międzynarodowych rynków finansowych.

uslugi Zarządzanie aktywami koncentruje się na sektorze biotechnologii. Fachowa wiedza i wieloletnia obecność na rynku stanowi klucz do rozpoznania przedsiębiorstw z perspektywą wysokiego wzrostu wartości w przyszłości. Osobiste relacje z wybranymi firmami w formie częstego bezpośredniego kontaktu na miejscu, spotkań z Zarządem i doradcami są jednymi z wielu działań podejmowanych w celu zabezpieczenia trafności naszych decyzji inwestycyjnych. Kontrola inwestycji realizowana jest również przez obecność przedstawicieli Asset-u i inwestorów w organach spółek.

uslugi Jako licencjonowany pośrednik finansowy oferujemy równocześnie wszystkie usługi związane z takimi bazowymi dziedzinami jak: planowanie majątku, doradztwem podatkowym i prawnym, usługami powierniczymi i reprezentacji prawnej w dziedzinie finansów.

Dzięki zameldowaniu w jednej z najkorzystniejszych podatkowo lokalizacji w Szwajcarii jesteśmy znakomitym partnerem dla planowej optymalizacji podatkowej inwestycji (m.in. poprzez struktury off-shore, fundacje), równocześnie nadzorowani przez niezależny system prawny Szwajcarii i współpracując z prestiżowymi bankami prywatnymi zapewniamy wysoki standard dyskrecji.

Nasze doświadczenie jest Państwa zyskiem.